Apartmány Kozákov

Otakarova farma je místem přímo stvořeným na pohodovou a klidnou dovolenou pro rodiny, které si chtějí užít nádhery Českého ráje.

Apartmány se nachází přímo v srdci Českého ráji, na jižní straně kopce Kozákov, s výhledem až 100 km do české krajiny (Říp, Bezděz, České středohoří, Ralsko, Ještěd, Milešovka) poblíž cyklostezce vedoucí z rozhledny Kozákov na Trosky, Hrubou Skálu a Valdštejn, či u Votrubcova kamenolomu s drahokamy. Pěší procházky s dětmi přírodou Kozákovského kopce jsou velmi lákavé a zajímavé (lesy, skály, drahokamy, potůčky a studánky).

Chcete vyjet z betonové Prahy na venkov? U nás budete za již za necelou hodinu a budete si moci užít krásy Českého ráje anebo se jen projdete po farmě a sblížíte se s našimi zvířaty.

Útulné a plně vybavené apartmány svádí k tomu, aby se v nich člověk pěkně zabydlel. Ať už chcete přijet s přáteli na prodloužený víkend, či s rodinou na týden. Jsme tu pro vás a připraveni snad na vše a my slibujeme, že uděláme vše, co v našich silách a možnostech, abyste se u nás cítili příjemně a nechtělo se Vám z farmy odjíždět.

Na farmě jsou apartmány ve dvou objektech

Každý z apartmánů má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout, ložní prádlo, ručníky a připojení k internetu (WiFi). V každém z apartmánů je připravená dětská postýlka včetně dalšího dětského vybavení. Všichni hosté mohou užívat také další zařízení (venkovní bazén, terasu, ohniště apod.) a především nenapodobitelné prostředí Samotoče.

Pro rodiny s malými dětmi tu máme nejen dětské hřiště, ale i vybavení včetně postýlky, přebalovacího pultu, vaničky, či nočníku, jelikož moc dobře víme, jak náročné je vozit tohle všechno pořád sebou.

Původní Statek s celkovou kapacitou 13 dospělých osob a 3 dětské postýlky.

  • Modrý apartmán pro 4 osoby (2x manželská postel 180 x 200 cm).
  • Oranžový apartmán pro 4 osoby s vlastním vstupem (1x manželská postel 180 x 200 cm + 2x jednolůžko 90 x 200).
  • Zelený apartmán pro 5 osob (2x manželská postel 180 x 200 cm + jednolůžko 90 x 200).

Nová stodola s rodinnými apartmány, celková kapacita 18 dospělých osob a 3 dětské postýlky.

  • Apartmán Ještěd pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka) s plochou přes 60 m2 a dispozicí 2kk je největší ze všech.
  • Apartmán Kozákov pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka).
  • Apartmán Trosky pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka).

Na farmě si budete moci koupit naše produkty zejména maso (steaky, burgery atd…), uzeniny (špekáčky, párky, salámy atd…), sýry (ovčí, kozí, kravský) a ostatních sezónní výrobky (vajíčka, marmelády, bylinky atd…)

Rezervace:

Cena za apartmá na noc je 1.800,- / 4 osoby, každá další osoba: 400,- / noc.

Uvedená cena je bez stravování při minimální délce pobytu 2 noci (pokud se nedohodneme jinak). Je možné se domluvit na snídaních a večeřích.

Apartmá si můžete rezervovat přes kalendář, který naleznete níže. V případě dotazů Vám mile rádi pomůžeme tel.: (+420) 776 600 078, schranka@otakarovafarma.cz


Ubytování je určeno pro členy Spolku farmáře Otakara. Členem se můžete stát klidně jenom na dobu vašeho pobytu a samotný zápis je jednoduchý.  Navíc vám umožní užívat si i ostatních výhod členství v oblasti kulinářství, odběru produktů a nevšedních zážitků.

Zabydlet se je možné od 16:00 hodin (Check-in) a opustit apartmá prosíme nejpozději do 10:00 hodin (Check-out).

Napsali naši hosté

To se nedá popsat, to se musí zažít! Ještě teď po 3/4 roce vzpomínám nostalgicky na nádhernou letní dovolenou v RÁJI. Úžasné prostředí, zvířátka, ubytování, pan majitel, prostě to místo nemá chybu! Chcete-li opravdu na pár dní vypnout, tak lepší místo nenajdete. Děkuji, že existují místa jako je tohle. ❤

Jarmila K. na google.com

Byl to neobvyklý zážitek, v podstatě uprostřed farmy, s milými lidmi, občerstvení celý den perfektně vymyšlené.

Jindřiška na booking.com

Perfektní místo pro dovolenou s dětmi, dobře vybavený a čistý apartmán, příjemný hostitel.

Libuše na google.com

S dětmi jsme si prodloužili víkend na krásné farmě v přírodě. Čistý apartmán, krásné okolí, děti řádili v přírodě = velká spokojenost. Určitě naplánujeme delší dovolenou.

Lenka J. na google.com

Super na výlet i na pobyt. Personál i majitel je velice milý.

Jiří R. na google.com

Tipy na výlety v okolí

Přírodní a historické poklady Českého ráje k nám lákají návštěvníky ze všech možných míst. Kam se vydáte Vy?

Šťastná země

Hned naproti Hrubé skále čeká ještě jedna možnost pro milovníky zvířátek. Přírodní zábavní park s hromadou atrakcí pro celou rodinu.

stastnazeme.cz

Kost

Vydejte se na cestu časem do středověku plného válek a výprav na tomhle dobře zachovalém středověkém hradu.

hrad-kost.cz

Trosky

Od ohromujících zámků přes hrad až k úplným troskám. Tato zřícenina má ale doslova výsadní postavení uprostřed Českého ráje. To se musí vidět.

hrad-trosky.eu

Šťastná země

Hned naproti Hrubé skále čeká ještě jedna možnost pro milovníky zvířátek. Přírodní zábavní park s hromadou atrakcí pro celou rodinu.

stastnazeme.cz

Kost

Vydejte se na cestu časem do středověku plného válek a výprav na tomhle dobře zachovalém středověkém hradu.

hrad-kost.cz

Trosky

Od ohromujících zámků přes hrad až k úplným troskám. Tato zřícenina má ale doslova výsadní postavení uprostřed Českého ráje. To se musí vidět.

hrad-trosky.eu

Často kladené dotazy:

Ano, i takové dobrodružství jsme si pro Vás přichystali. Speciálně připravené lóže na slámě Vás bude stát na noc 150 ,- / os. Stačí napsat na schranka@otakarovafarma.cz

Na farmě si budete moci jako členi spolku koupit naše produkty zejména maso (steaky, burgery atd…), uzeniny (špekáčky, párky, salámy atd…), sýry (ovčí, kozí, kravský) a ostatních sezónní výrobky (vajíčka, marmelády, bylinky atd…).

Ano můžete vzít sebou menší plemena, jen prosím počítejte, že na farmě je naše fena (Border kolie), která je doma. Bude Vám účtován poplatek 400,- / pobyt.

Na farmě jsou dva objekty s šesti apartmány a celkovou kapacitou 31 osob + 6 dětských postýlek, dále je možné spát na slámě, popřípadě si vzít stan, nebo dorazit karavanem.

Původní Statek: celková kapacita 13 dospělých osob + 3 dětské postýlky.
– Modrý apartmán pro 4 osoby (2x manželská postel 180 x 200 cm).
– Oranžový apartmán s vlastním vstupem pro 4 osoby (1x manželská postel 180 x 200 cm + 2x jednolůžko 90×200).
– Zelený apartmán pro 5 osob (2x manželská postel 180 x 200 cm + jednolůžko 90×200).

Nová Stodola: Statek: celková kapacita 18 dospělých osob + 3 dětské postýlky.
– Apartmá Ještěd pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka) s plochou přes 60 m2 a dispozicí 2kk je největší ze všech.
– Apartmá Kozákov pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka).
– Apartmá Trosky pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka).

Každý z rodinných apartmánů má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout, ložní prádlo, ručníky a připojení k internetu (WiFi). V každém z apartmánů je připravená dětská postýlka včetně dalšího dětského vybavení.

Z Kozákova máte možnost poznat krásy České ráje (Trosky, Hrubou skálu, Vyskeř, Valdštejn, Bezděz, Kozákov, Kost, Skalní města (Prachovské, Klokočské, Suché skály) anebo se jen projdete po farmě a sblížíte se s našimi zvířaty.

Další z mnoha možností je cestovat na kolech, popřípadě sjet na Malou skálu, kde Vám půjčí raft a poznáte krásy řeky Jizery.

Nejdůležitější dětské vybavení jako je dětská postýlka, vanička, židlička, nočník, přebalovací pult jsou k dispozici v každém apartmánu, jen nám prosím dejte vědět a my Vám vše připravíme.

Samozřejmě ANO, po příjezdu se domluvíme na možnostech daného období. Jsme také schopní Vás/Vaše děti zapojit do chodu farmy a ukázat co to vlastně obnáší v dnešní době žít na statku.

Určitě můžete, jen nám prosím dejte vědět dopředu na e-mailem: schranka@otakarovafarma.cz , nebo volejte tel.: (+420) 776 600 078
Karavany můžete zaparkovat na připraveném místě a my Vás připojíme k čemu bude potřeba.
Pro stany máme krásné místo, poblíž pastvin, kde si budete moci užít přírody.
Za stan, karavan u nás zaplatíte 100,-/noc + 50,-/os.

Ano můžete, pokud je to možné, tak za poplatek (400,-) Vám prodloužení Check-out do 19hod.

To se fajnšmerkům může lehce stát! Napište nám Váš na e-mail: schranka@otakarovafarma.cz , a jestli máte raději zvuk lidského hlasu, tak nám zavolejte na tel.: (+420) 776 600 078.