Členství

Členství 2018-08-14T11:13:48+00:00

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli stát se členy Spolku farmáře Otakara a usnadnit nám tím práci. Jestli k nám jedete v páru, s rodinou nebo s přáteli, stačí, aby se registroval pouze jeden z vás. Všichni ostatní už pak využívají spolková zařízení jako Vaši soukromí hosté. Po zápisu obdržíte e-mail s vaším členským číslem, kterým se už můžete prokazovat při využívání zařízení a služeb Spolku.

Proč členství?

Samozřejmě se z velké části jedná o formalitu, která nám usnadňuje provoz našich zařízení. Ale vězte, že s dlouhodobými a aktivními členy naplňujeme hodnoty farmáře Otakara – staráme se o zachování zemědělských tradic, tradičních postupů a poctivé farmářské práce.

Spolupracováním a sdílením znalostí v rámci spolku, ale i mimo něj chceme pomoci nejen naší, ale i dalším farmám, řemeslům, manufakturám a české malovýrobě posouvat se dál. A vítáme každého, kdo se k nám na této cestě chce přidat!

Pouze naši členové si mohou:

  • Vychutnávat naše výrobky na Samotoči a Tržišti,
  • vyrazit na spolkové akce,
  • užívat všech prostor apartmánů, farmy a všeho zařízení, které k nim patří,
  • prohlédnout naše zvířata pěkně zblízka.

Jak to tedy funguje?

Nejlepší je, když už před příjezdem vyplníte formulář na této stránce a odesláním si požádáte o jednodenní členství, které vám před příjezdem potvrdíme e-mailem.

Pokud jste nám své nacionále nezaslali předem, tak až přijedete do areálu, vydejte se do chléva hledat zodpovědnou osobu, která se o vás postará. Vždycky tam nějakou najdete!

V obou případech ještě bude potřeba registraci stvrdit zaplacením symbolického členského poplatku, to už ale zvládnete v rámci konzumace přímo u nás, nebo nákupem na Tržišti.