Ještě blíže k přírodě

Ještě blíže k přírodě

Přišel čas, abychom se vám pochlubili s něčím, co už pro vás nějakou chvíli připravujeme. Jsme rádi, že díky naší farmě, kam jezdíte často i se svými dětmi, se můžou právě ti nejmenší důvěrně seznámit s našimi zvířaty, farmářským životem a s přírodou obecně. Stále větší množství dětí dnes totiž vyrůstá obklopeno technologiemi a městskou zástavbou. Při tom zcela ztrácí povědomí o tom, co je to příroda, a jak by měl člověk žít v souladu s ní. A my chceme v tomto ohledu přispět ještě více než doposud.

Abychom mohli vašim dětem, a na krásně i vám samotným, přírodu ještě více přiblížit, rozhodli jsme se upravit část naší farmy tak, abychom z výběhů pro naše zvířata vytvořili něco, co u nás jinde nenajdete – farmářský Zoopark. V něm se budete moci důvěrně seznámit s naším skotem, ovcemi, prasaty, Norikem nebo osli.

Symbolickým vstupným do Zooparku bude nákup krmení, se kterým si na cestě uděláte spoustu kamarádů. Snad už letos se u nás i se svými blízkými budete moci skutečně dotknout přírody. A aby toho nebylo málo, na slavnostní otevření dorazí speciálního hosté z Národního cirkusu Berousek. My se moc těšíme! Co vy?

2018-05-14T09:52:25+00:00 Od hospodáře|