Chcete se stát součástí komunity a mít možnost odebírat naše maso (tašky s více druhy masa, steaky, burgery atd…), uzeniny (špekáčky, párky, salámy atd…), sýry (ovčí, kozí a kravský) a ostatních sezónní výrobky (piva, vajíčka, marmelády, bylinky, mošty, sirupy atd…).

Již mnoho let distribuujeme naše produkty skrze vlastní spolkovou komunitu po skoro celé České republice a jak to vlastně funguje?

Vychází to zhruba 3x ročně na každou komunitu, kdy rozesíláme našim členům spolku, kamarádům = správcům objednávkový formulář, který rozešlou své rodině, sousedům, přátelům, kolegům no prostě všem, kteří by mohli mít zájem o náš sortiment.

V objednávkovém formuláři vyplníte Vaše údaje a vyberete si produkty, je to velmi jednoduchý systém. Vaše objednávka se automaticky přiřadí k danému správci, který Vám formulář zaslal a my Vaši objednávku přiřadíme k ostatním a dovezeme v daný termín.

Jak se dostat do řetězce?

Nová komunita

Pokud máte v okolí několik přátel, se kterými byste dohromady vytvořili objednávku alespoň 7.500, – tak Vás můžeme zařadit mezi naše správce a vytvořit tím novou komunitu. Což vychází na přibližně pět rodin / objednávek.

Připojím se

Chcete se připojit k nějaké z lokálních komunit, stačí napsat odkud jste a my Vás přiřadíme do nějaké ze skupin.

Vyzvednu si

Lze také odebírat objednávky osobně přímo na farmě (Kozákov), nebo na Praze 4 – Spořilov a Praze 10 – Štěrboholy.

Stačí vyplnit tento formulář: ZDE , nebo napsat na e-mail: schranka@otakarovafarma.cz , nebo zavolat : (+420) 776 600 078