Půlrok farmáře Otakara

Půlrok farmáře Otakara

Další třeskutá zima je za námi, takže je nejvyšší čas, abychom si připomněli, co nás v následujících měsících čeká a nemine!

Na Zelený čtvrtek oficiálně zahajujeme novou sezónu na Samotoči! Tak se 29. března chopte řehtaček a přijďte s námi nastartovat další krásný rok. A kdo ví, třeba se nebude zelenat jenom probouzející se příroda.

V předvečer prvního máje nás čekají další Čarodějnice na Samotoči. Bude hořet, bude se čoudit, bude se udit. Čarodějnice, které se nebudou skrývat a dorazí v plné parádě, se nemusí bát plamenů, místo toho budou náležitě odměněny! Na klobásky a špekáčky se ale můžete těšit všichni.

Prvního června dorazte na farmu s dětmi. Čeká tu na ně zábavný program, který je zavede do všech koutů a za všemi obyvateli našeho hospodářství! Den dětí ale zpříjemníme i rodičům! Můžete se těšit na živou hudbu a pohoštění, jak se sluší a patří.

A co pak? Pak už pojedeme v plné parádě. Začneme Zahájením léta, velkou oslavou s živou hudbou, která se nám tu zabydlí na celý červenec. Místní country-western-bluegrassová kapela se nám postará hned o několik kouzelných večerů nad Českým rájem!

Mimo to vše se také můžete těšit na další spolkové aktivity – zemědělské brigády, víkendové trhy nebo workshopy. Zkrátka nás čeká další rok jako řemen!

2018-05-14T09:51:23+00:00 06.03.2018|Od hospodáře|