Spolek farmáře Otakara 2018-05-18T09:09:29+00:00

Spolek farmáře Otakara

Spolek farmáře Otakara to je úžasná komunita lidí, co bez přírody neumí žít. V jádru spolku stojíme přímo my, farmáři a lidé z farem. Věříme v zemědělské tradice, vážíme si zvířat, o která se staráme, a která se starají o nás. Zkrátka jsme pyšní na svou práci. Spolupracováním a sdílením znalostí v rámci spolku, ale i mimo něj chceme pomoci nejen naší, ale i dalším farmám, řemeslům, manufakturám a české malovýrobě posouvat se dál.

Členem spolku se tedy můžete stát i Vy nebo kdokoliv z Vašeho okolí. Společně s námi a dalšími fanoušky přírody, zemědělství a Českého ráje pak můžete sdílet prospěšnou myšlenku a užívat všech výhod a zařízení, které nabízí naše apartmány a farma, tedy především Samotoč nebo spolkový prodej našich bioproduktů.

S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez sankcí ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete přímo tady a teď. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se takříkajíc vezou s ním.

Tak se připojte k nám a sejdeme se na Samotoči

Jako člen budete moci ochutnávat naše produkty na Samotoči a na Tržišti, účastnit se společenských akcí, pohybovat se po prostorách farmy a využívat její nabídku při ustájení či výletech na oslech a koních.

Není člen jako člen

Pořádáme

Chystané akce

Chcete se stát členem již nyní?