Za kterou stáj kluše váš kůň?

Za kterou stáj kluše váš kůň?

Dneska prosíme o pozornost všechny milovníky a majitele koní! Na vědomost se dává, že si na naší farmě můžete ustájit své hřebce a kobyly. Trpíte na vyjížďky po Českém ráji? Jezděte za svým koněm až na jeho vrchol. A pokud se ještě mezi vlastníky koní neřadíte, ale rádi byste si jízdu v sedle vyzkoušeli, nebojte, i na vás jsme mysleli.

Majitelé koní si můžou vybrat rovnou ze dvou možností – venkovní nebo boxové ustájení. Při venkovním režimu si váš miláček sám zorganizuje svůj čas. Může si při tom užívat travnatý výběh, nezámrznou napáječku a při nepříznivém počasí také přístřešek. Pokud se rozhodnete pro jeden z 10 vnitřních boxů, čeká vašeho koně pravidelné krmení jádrem a senem. Podle sezóny poté budou vypouštění i do výběhů, postaráme se o dekování a maskování, no a celodenní přístup k vodě je snad samozřejmostí.

Na farmu k nám pravidelně dojíždí kovář a veterinář. V případě zájmu a potřeby je na drátě také koňský zubař. Zajímají vás detaily? Tak zamiřte na Tržiště nebo nás kontaktujte.

Nabídka projížděk:

První seznámení: Že jste ještě nejeli na koni? Přišel čas začít! Dejte si samostatnou lekci nebo rovnou vyjížďku do lesů Českého ráje.

Do sedla: Očaroval vás pohled na svět ze hřbetu koně? Naučte se, jak tohle majestátní zvíře na jízdu připravit, základy bezpečnosti, ošetřování a jízdárenského slangu.

Chopte se otěží: Balíček jezdeckého výcviku pro ty, co už s koni mají zkušenosti. Naučíte se s koněm pracovat krok za krokem i v poklusu, jak v jízdárně, tak v terénu.

Nabídka ustájení:

Ustájení koní v boxech: Hledáte stáj pro vašeho koně? Co takhle jednu s výhledem na Český ráj?

– Boxy o rozměrech 3,5m x 3,5m x 3,0m, povrch podlahy krytý kvalitním pryžem
– 2-3 x denně krmení jádrem (oves, ječmen, otruby, granule)
– 2 -3 x denně seno v boxe, popřípadě i ve výbězích
– ranní a večerní místování boxu (podestýlka – piliny, sláma)
– pouštění koní do výběhů dle sezóny
– dekování/maskování
– celodenní přístup k vodě (automatická napáječka a minerální liz)
– jadrné krmivo si majitel hradí sám, je možné dohodnout zajištění některých druhů nebo výrobců.

Venkovní ustájení: Pro koně, co potřebují dostatek volnosti.

– travnatý výběh
– nezámrzná napáječka
– přístřešek pro nepřízeň počasí
– v zimě neomezený přístup k senu

2018-05-18T08:40:41+00:00 Od hospodáře|