Dlouhodobý pronájem nebo home office

Zabydlete se u nás na farmě. Pronajměte si na 14 dní apartmán v Českém ráji a vyměňte stísněný byt nebo kancelář za místo v přírodě. Mimo sezónu můžete u Otakara bydlet dlouhodobě a užívat si farmářský život plnými doušky. V zimě je tu doslova božský klid.

  • výhodná cena pronájmu

  • možnost snídaní a večeří

  • klidné prostředí

  • farmářem na zkoušku

Pro koho je tento koncept vhodný?

Přijeďte s dětmi k nám na farmu a ukažte jim přírodu. Poznejte život mimo velkoměsto, kde se volně na loukách pasou krávy, ovce, kozy, koně, osli, slepice a další zvířata. Rádi vás farmou provedeme, zapojíme vás do jejího chodu nebo domluvíme projížďku na koních. Děti se navíc vyřádí na dětském hřišti.

Chcete přijet sami nebo s týmem kolegů pracovat do nového prostředí? Na čerstvém vzduchu zaručeně naberete novou inspiraci a energii do práce. Mimo sezónu není na farmě takový frmol, a tak budete mít klid na práci. Když budete chtít, můžete si od počítače odpočinout při manuální činnosti na farmě.

Rezervace dlouhodobého pronájmu

Cena za apartmán na cyklus 14 nocí je 9.000 – cyklus lze libovolně opakovat.

Prohlédněte si, jaké apartmány nabízíme a jak jsou vybavené.

Nabídka platí pro období: 01.11.– 20.12. nebo 03.01.–28.03. Pro rezervaci nás kontaktujte na telefonu +420 776 600 078 nebo e-mailu schranka@otakarovafarma.cz.

Aktivity na farmě a v okolí

  • grilování masa, opékání špekáčků

  • v zimě lyžování na Kozákově

  • výlety pěšky, na kole a koloběžce

  • ochutnávka produktů ze spolku 

  • farmářem na zkoušku – práce se zvířaty

Jak se žije na farmě?

K dispozici budete mít výčep, gril a udírnu v Samotoči. Navíc si můžete zakoupit potraviny z naší farmy a od členů spolku, kteří vyrábějí své produkty kvalitně a s respektem k planetě. V závislosti na sezóně je v nabídce například maso (steaky, burgery), uzeniny (špekáčky, párky, salámy), sýry (ovčí, kozí, kravský) a další výrobky (např. vajíčka, marmelády, mošty, bylinky). V případě zájmu vám zajistíme vynikající snídaně a večeře z domácích produktů.

A když budete chtít, můžete si zkusit, jaké je to být farmářem. Rádi vás i vaše děti zapojíme do chodu farmy.

Není vám něco jasné? Nenašli jste zde svůj dotaz?

Pošlete nám své dotazy do e-mailu schranka@otakarovafarma.cz nebo zavolejte na +420 776 600 078. S radostí vám odpovíme a vysvětlíme, jak to u nás na farmě funguje.