Kontakty

Provozovatel

Spolek farmáře Otakara, z.s.
Kozákov 12
512 63 Radostná pod Kozákovem
IČ: 05082188

Kde nás najdete

Kozákov 12,
512 63 Radostná pod Kozákovem
Liberecký kraj
Česká republika

Mapy: Google Mapy | Seznam Mapy

Líbilo se vám na farmě? Chutnalo vám?

Udělá nám velkou radost, když se o tom podělíte s ostatními a napíšete hodnocení.

Napište hodnocení

Často kladené otázky

Sezóna na Samotoči začíná tradičně na velikonoční zelený čtvrtek a jede až do konce října. Při dobrých povětrnostních podmínkách se každý víkend zatápí v udírně a můžete si předem objednat teplá jídla jako stejky a burgery. Po celou sezónu je během týdne dostupná v Samotoči běžná nabídka (mimo jiné třeba naše klobásy nebo sýry z naší farmy).

Abyste se mohli samovolně procházet po farmě, musíte být členem Spolku farmáře Otakara. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez následků ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete na místě a nebo online. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se vezou s ním, přeneseně a možná i doslova.

Jako člen se můžete volně pohybovat po areálu a zavítat do míst pro členy spolku, jako je Samotoč nebo vybrané zvířecí výběhy. Mějte přitom na paměti, že hospodaříme na vice jak 80 hektarech půdy, a našim zvířatům se snažíme dopřát tolik svobody, kolik jen jde. Může se tedy stát, že ne všechna z nich na Vás budou čekat u farmy, ale některé si budete muset najít.

Vstup s vašimi zvířecími miláčky je samozřejmě povolen. Nicméně Vás prosíme, abyste je drželi dostatečně daleko od ostatních, neméně milovaných, zvířat. Všichni se tak vyhneme zbytečným nepříjemnostem. Děkujeme.

Můžete třeba i přiletět. Parkoviště a ostatní prostory čekají jen na Vás!

Maso a sýry jsou dostupné v intervalech podle přírodních zákonů. Maso se poráží obvykle osm krát do roka a naši členové jsou přímo informováni, aby měli možnost si maso objednat a odebrat. Ostatní produkty jsou k dispozici po celou sezónu.

Produkty z naší výroby jsou určeny pro členy Spolku farmáře Otakara. Těmi se můžete státy I vy! Velmi snadno, a přímo webu, nebo osobně na farmě. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez následků ukončit.

Naše vyhlášené stejky a burgery je třeba si objednat předem, zejména na víkendové návštěvy. Zavolejte nám na 608 020 604 a domluvíme se!

To jde jednoduše zjistit! Volejte na +420 608 020 604 nebo pište na: schranka@otakarovafarma.cz

To se fajnšmerkům může lehce stát! Napište nám Váš dotaz do formuláře níže, na e-mail nebo na Facebooku. Jestli máte raději zvuk lidského hlasu, tak nám zavolejte na +420 608 020 604. Anebo nás rovnou navštivte! Na místě se většinou domluvíme na všem.

Napište nám