Spolek farmáře Otakara

Tvoříme komunitu, která chce mít přístup k přírodním a poctivým produktům. V jádru spolku stojíme my, lidé z Otakarovy farmy. Žijeme v souladu s přírodou, vážíme si zvířat, o něž se staráme, věříme v tradiční postupy. Naším cílem je sdružovat lidi, kteří to cítí stejně.

Spoluprací a sdílením znalostí v rámci spolku i mimo něj pomáháme růst a rozvíjet se – farmám, řemeslníkům, manufakturám a celé české malovýrobě.

Výhody členství ve spolku

Členem spolku se můžete stát i vy! Získáte přístup k vynikajícím farmářským produktům v nadstandardní kvalitě. Máte možnost pravidelně odebírat maso, uzeniny, sýry a další sezónní výrobky přes naši komunitní síť. Nebo si nakupte v Tržišti – ať už přímo u nás na farmě či v tom virtuálním trziste.otakarovafarma.cz.

Jako členové Spolku si také užijete všechny výhody a zařízení na naší farmě. Přijeďte se s dětmi podívat na zvířata, dejte si něco na zub v Samotoči nebo si pronajměte jeden z útulných apartmánů.

Jak funguje komunitní odběr produktů?

  • distribuce přes vlastní komunitní síť

  • správci po celé České republice

  •  3× ročně objednávka přes správce

  • jediná možnost koupit maso z naší farmy

Jak se stát členem spolku?

Požádejte o členství ve Spolku farmáře Otakara, z.s. hned tady a teď přes online formulář. Když to nestihnete, u vstupu do areálu farmy na vás bude čekat cedule s návodem, jak se do spolku zapsat.

S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete ho kdykoliv bez sankcí ukončit. Není se čeho bát, jedná se pouze o formalitu. Pokud k nám jedete s rodinou nebo přáteli, stačí, aby byl členem jen jeden z vás.

Není člen jako člen

Od kohouta do kohouta

Nejlepší a nejjednodušší řešení pro jednorázové nebo občasné návštěvníky. Členství platí jeden den. Přijeďte se na farmu podívat na zvířata, nakoupit farmářské produkty v Tržišti nebo ochutnejte něco z naší nabídky v Degustačním bistru či Samotoči.

Farmářem na rok

Ideální pro pravidelné návštěvníky a zájemce o vícedenní pobyt na farmě. Platí po celou sezónu až do konce kalendářního roku. Celoroční členství si zvolte, když chcete využít pronájmu apartmánů nebo odběru produktů přes naši komunitní síť.

Zapsat se do spolku

Akce na farmě

Objevte v sobě řemeslný talent! Během celodenního workshopu si u nás vyzkoušíte pečení kvasového chleba, výrobu domácího sýru nebo pletení svetru ze 100% shetlandské vlny.

Workshop můžete spojit také s víkendovým pobytem na farmě za výhodnější cenu. Naučíte se něco nového a ještě vám zbyde čas na prozkoumání farmy. Zjistěte více informací o workshopech.

Vyrazte s kolegy do krásného a inspirativního prostředí naší farmy. Na čerstvém vzduchu přichází nové nápady lusknutím prstu a týmového ducha posílíte při aktivitách v přírodě.

Uspořádejte na farmě teambuilding nebo školení či firemní akce. Pronájem apartmánů, skvělé jídlo z farmy a místnost s projektorem je vám plně k dispozici. Zjistěte více informací o teambuildingu.

Nechte se pohltit trochou nostalgie. Členové spolku se odpojí od počítačů a sjedou se z celé země, aby se společně bavili manuální prací, vyzkoušeli si farmářský život – a hlavně se družili a poznali nové lidi na stejné vlně. A jak to má být, každá tvrdá práce zemědělce končí zábavou!

Kontaktujte nás a zjistěte, kdy se bude konat další zemědělská brigáda. Pokud vás podobná akce láká, rádi ji uspořádáme jen pro vaše kamarády nebo kolegy.

Není vám něco jasné? Nenašli jste zde svůj dotaz?

Pošlete nám své dotazy do e-mailu schranka@otakarovafarma.cz nebo zavolejte na +420 776 600 078. S radostí vám odpovíme a vysvětlíme, jak to u nás na farmě funguje.