Samotoč 2019-03-06T09:41:22+00:00

Samotoč

Trochu samoobsluha, trochu táborák, trochu cokoliv si budete přát. To je Samotoč, naše venkovní sezení, spolkové prostory a místo setkávání pro všechny, kdo chtějí být blíže k přírodě.

Stačí následovat naše desatero a přímo na místě si můžete vychutnat naše výborné biopotraviny, ale také jídlo patřičně zapít. Hlavně při letních večerech tu o společnost a o zábavu nikdy nebudete mít nouzi. Právě v Samotoči se totiž střetávají cesty přespolních návštěvníků, místních farmářů a členů a přátel spolku farmáře Otakara.

Míříte k nám na návštěvu a chcete si užít všechna naše zařízení? Nebojte se, nečekají Vás žádné složitosti. Pokud se členem našeho spolku nestanete už před příjezdem prostřednictvím našeho online formuláře, u vstupu do areálu na vás bude čekat cedule s návodem, který Vás na zápis bezpečně navede.

Zápisem získáte základní verzi členství – „Od kohouta do kohouta“, tedy časově omezené členství bez hlasovacího práva. Jedná se zkrátka jen o formalitu, která nám pomáhá vést náš podnik, tak jak to nejlépe dovedeme.

Členem se oficiálně stanete po uhrazení členského poplatku. Ten není potřeba platit předem, ale stačí ho uhradit například v rámci konzumace nebo nákupu.

Navštivte nás, nechte se unést kouzelnou atmosférou Samotoče.

Pořádáme

Chystané akce

Uspořádáme spolu?

Pokud Vás zaujaly naše prostory, určitě najdeme způsob, jak připravit perfektní akci právě pro Vás, vše je zkrátka o domluvě.