Samotoč

Netradiční samoobslužný koncept Samotoče je zejména pro občerstvení z místních produktů (piva, limonády, klobásy a sýry z udírny, domácí chléb a další…), ale i nákupu s sebou.  Je určen pro členy našeho Spolku farmáře Otakara, z.s. – návštěvníky farmy, cyklisty, turisty a rodiny s dětmi, pro které je připravené dětské hřiště a rozšiřující se zoopark s možností krmení zvířat (oslů, prasat, koňů, vodní drůbeže, slepic, ježků apod.).

Míříte k nám na návštěvu a chcete si užít všechna naše zařízení? Nebojte se, nečekají Vás žádné složitosti. Pokud se členem našeho spolku nestanete už před příjezdem prostřednictvím našeho online formuláře, u vstupu do areálu na vás bude čekat cedule s návodem, který Vás na zápis bezpečně navede. Zápisem získáte základní verzi členství – „Od kohouta do kohouta“, jedná se zkrátka jen o formalitu, se kterou nejsou spojeny žádné povinnosti.

Rezervace

Ceny při rezervaci jsou orientační a mohou se lišit od finální částky.

Nabídka

Slyšeli jste o stejcích na Kozákově? Tak to jste tu správně! Degustační ochutnávku produktů z farmy (hovězí steaky, burgery, uzeniny, sýry, český chléb apod.) si můžete zvolit v kalendáři níže a rezervovat dle možností.

Mimo to budete moci ochutnat z naší udírny žebra, naše klobásy, špekáčky apod., na výčepu naleznete několik druhů piv a limonád, dále je u nás velmi oblíbený Otakarův speciál, který ve spojení s pivovarem VOLT naleznete pouze u nás na Samotoči.

Piknik na farmě

Připravíme Vám piknik, respektive si budete moci vybrat produkty v dané hodnotě a my Vám je zabalíme do thermo batohu a navedeme Vás na ta nejlepší místa, kde si budete moci užít krásné přírody a nerušeně si pochutnat na dobrotách. Zvládnete čtyř hodinou túru? Nebo se chcete jen projít okolo farmy a být za hodinu zpět? Záleží na Vás.

Samotočová samoobsluha

V Samotoči jsou k dispozici lednice a regály ze kterých si můžete samoobslužně nakoupit a zaplatit do pokladničky, popřípadě využít bankovní převod dle instrukcí. K dispozici bývá maso (steaky, burgery apod.), uzeniny (špekáčky, párky, salámy apod.), sýry (ovčí, kozí, kravský) a ostatních sezónní výrobky (vajíčka, marmelády, bylinky a další…), produkty jsou v omezeném množství a jsou ovlivněny sezónou, proto je možné že budou vyprodány.

Je možné si objednat konkrétní produkty a odebírat pravidelně. Pro více informací nám prosím napište e-mail: schranka@otakarovafarma.cz

Výrobky je možné také objednat na e-shopu: trziste.otakarovafarma.cz, zde není celá nabídka, ale pouze stálé produkty, které postupně rozšiřujeme.

Často kladené dotazy:

Sezóna na Samotoči začíná tradičně na velikonoční zelený čtvrtek a jede až do konce října. Při dobrých povětrnostních podmínkách se každý víkend zatápí v udírně a můžete si předem objednat teplá jídla jako stejky a burgery. Po celou sezónu je během týdne dostupná v Samotoči běžná nabídka (mimo jiné třeba naše klobásy nebo sýry z naší farmy).

Abyste se mohli samovolně procházet po farmě, musíte být členem Spolku farmáře Otakara. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez následků ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete na místě a nebo online. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se vezou s ním, přeneseně a možná i doslova.

Jako člen se můžete volně pohybovat po areálu a zavítat do míst pro členy spolku, jako je Samotoč nebo vybrané zvířecí výběhy. Mějte přitom na paměti, že hospodaříme na vice jak 80 hektarech půdy, a našim zvířatům se snažíme dopřát tolik svobody, kolik jen jde. Může se tedy stát, že ne všechna z nich na Vás budou čekat u farmy, ale některé si budete muset najít.

Vstup s vašimi zvířecími miláčky je samozřejmě povolen. Nicméně Vás prosíme, abyste je drželi dostatečně daleko od ostatních, neméně milovaných, zvířat. Všichni se tak vyhneme zbytečným nepříjemnostem. Děkujeme.

Můžete třeba i přiletět. Parkoviště a ostatní prostory čekají jen na Vás!

Maso a sýry jsou dostupné v intervalech podle přírodních zákonů. Maso se poráží obvykle osm krát do roka a naši členové jsou přímo informováni, aby měli možnost si maso objednat a odebrat. Ostatní produkty jsou k dispozici po celou sezónu.

Produkty z naší výroby jsou určeny pro členy Spolku farmáře Otakara. Těmi se můžete státy I vy! Velmi snadno, a přímo webu, nebo osobně na farmě. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez následků ukončit.

Naše vyhlášené stejky a burgery je třeba si objednat předem, zejména na víkendové návštěvy. Zavolejte nám na 608 020 604 a domluvíme se!

To jde jednoduše zjistit! Přejděte na stránku apartmánů, nebo pište na: schranka@otakarovafarma.cz

To se fajnšmerkům může lehce stát! Napište nám Váš dotaz do formuláře níže, na e-mail nebo na facebooku. Jestli máte raději zvuk lidského hlasu, tak nám zavolejte na 608 020 604. Anebo nás rovnou navštivte! Na místě se většinou domluvíme na všem.

SAMOTOČ A AKCE

Uspořádáme spolu?

Pokud Vás zaujaly naše prostory, určitě najdeme způsob, jak připravit perfektní akci právě pro Vás, vše je zkrátka o domluvě.