Samotoč 2018-05-16T13:45:55+00:00

Samotoč

Trochu samoobsluha, trochu táborák, trochu cokoliv si budete přát. To je Samotoč, naše venkovní sezení, spolkové prostory a místo setkávání pro všechny, kdo chtějí být blíže k přírodě.

Stačí následovat naše desatero a přímo na místě si můžete vychutnat naše výborné biopotraviny, ale také jídlo patřičně zapít. Hlavně při letních večerech tu o společnost a o zábavu nikdy nebudete mít nouzi. Právě v Samotoči se totiž střetávají cesty přespolních návštěvníků, místních farmářů a členů a přátel spolku farmáře Otakara.

Míříte k nám na návštěvu a chcete si užít všechna naše zařízení? Nebojte se, nečekají Vás žádné složitosti. Pokud se členem našeho spolku nestanete už před příjezdem prostřednictvím našeho online formuláře, u vstupu do areálu na vás bude čekat cedule s návodem, který Vás na zápis bezpečně navede.

Zápisem získáte základní verzi členství – „Od kohouta do kohouta“, tedy časově omezené členství bez hlasovacího práva. Jedná se zkrátka jen o formalitu, která nám pomáhá vést náš podnik, tak jak to nejlépe dovedeme.

Členem se oficiálně stanete po uhrazení členského poplatku. Ten není potřeba platit předem, ale stačí ho uhradit například v rámci konzumace nebo nákupu.

Navštivte nás, nechte se unést kouzelnou atmosférou Samotoče.

Pořádáme

Chystané akce

Zahájení léta

30. června v 12:30 - 22:00

Uspořádáme spolu?

Pokud Vás zaujaly naše prostory, určitě najdeme způsob, jak připravit perfektní akci právě pro Vás, vše je zkrátka o domluvě.