Jaká je otevírací doba?

Sezóna na Samotoči začíná tradičně na velikonoční zelený čtvrtek a jede až do konce října. Při dobrých povětrnostních podmínkách se každý víkend zatápí v udírně a můžete si předem objednat teplá jídla jako stejky a burgery. Po celou sezónu je během týdne dostupná v Samotoči běžná nabídka (mimo jiné třeba naše klobásy nebo sýry z naší farmy).

 

Můžeme se po farmě procházet?

Abyste se mohli samovolně procházet po farmě, musíte být členem Spolku farmáře Otakara. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez následků ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete na místě anebo online. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se vezou s ním, přeneseně a možná i doslova.

Jako člen se můžete volně pohybovat po areálu a zavítat do míst pro členy spolku, jako je Samotoč nebo vybrané zvířecí výběhy. Mějte přitom na paměti, že hospodaříme na vice jak 80 hektarech půdy, a našim zvířatům se snažíme dopřát tolik svobody, kolik jen jde. Může se tedy stát, že ne všechna z nich na Vás budou čekat u farmy, ale některé si budete muset najít.

 

Můžeme přijet se zvířaty?

Vstup s vašimi zvířecími miláčky je samozřejmě povolen. Nicméně Vás prosíme, abyste je drželi dostatečně daleko od ostatních, neméně milovaných, zvířat. Všichni se tak vyhneme zbytečným nepříjemnostem. Děkujeme.

 

Můžeme přijet na kole, autem, traktorem?

Můžete třeba i přiletět. Parkoviště a ostatní prostory čekají jen na vás!

 

Lze koupit maso, sýry a další produkty?

Maso a sýry jsou dostupné v intervalech podle přírodních zákonů. Maso se poráží obvykle osm krát do roka a naši členové jsou přímo informováni, aby měli možnost si maso objednat a odebrat. Ostatní produkty jsou k dispozici po celou sezónu.

Produkty z naší výroby jsou určeny pro členy Spolku farmáře Otakara. Těmi se můžete státy I vy! Velmi snadno, a přímo webu, nebo osobně na farmě. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez následků ukončit.

 

Jak si objednat vyhlášené stejky, či burgery?

Naše vyhlášené steaky a burgery je třeba si objednat předem, zejména na víkendové návštěvy. Zavolejte nám na 608 020 604 a domluvíme se!

 

Máte ještě o víkendu volno?

To jde jednoduše zjistit! Volejte na 608 020 604 nebo pište na: schranka@otakarovafarma.cz

 

Nenašli jste zde svůj dotaz?

To se fajnšmerkům může lehce stát! Napište nám Váš dotaz do formuláře níže, na e-mail nebo na facebooku. Jestli máte raději zvuk lidského hlasu, tak nám zavolejte na 608 020 604. Anebo nás rovnou navštivte! Na místě se většinou domluvíme na všem.